Kontaktuppgifter personal

Kundtjänst info@g-f.se 026 - 12 71 77, knappval 3.

Uthyrning garage/p-platser, nyckelhantering, andrahandsuthyrning samt övriga frågor.


Ekonomi Ewa Radgren ewa.radgren@g-f.se

Operativ chef Roland.stromberg@g-f.se

Områdesansvariga

Herman Ehn Herman.ehn@g-f.se Bostäder och lokaler: Gävle/Väster/Norr, Gävle/Strömsbro och endast lokaler i Rättvik.

Frida Westergren Frida.westergren@g-f.se Bostäder och lokaler i: Gävle/Söder, Skutskär, Bollnäs och Öregrund.

Anna Svedberg Anna.svedberg@g-f.se Bostäder/garage/p-platser i: Västerås, Surahammar, Köping, Hallsberg, Gusselby och Rättvik.

Patrik Svedberg Patrik.svedberg@g-f.se Lokaler i: Västerås och Hallsberg.

Marja Ahlander marja.ahlander@g-f.se Bostäder i: Sandviken - Endast Trebeko

Mia Johansson Mia.johansson@g-f.se Bostäder och lokaler i: Sandviken.

 

 

 

 

All rights reserved ©
Gästrike Fastigheter
Producerad av
Precis Reklam

Besöksadress
Beckasinvägen 7
803 09 Gävle

Telefon: 026 - 12 71 77
Mail: info@g-f.se
Öppetider: 8.00 - 16.30

Created with